Nejčastěji kladené dotazy

Musím přihlásit za člena i nezletilé dítě?

Věková hranice člena spolku je stanovena ve stanovách na 18 let, proto nemůže být nezletilé dítě členem spolku. Dítě se může zúčastnit klubových akcí, ale pouze v doprovodu zákonného zástupce. Dítě ve věku 15 – 18 let se smí akce zúčastnit samostatně pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce.

Když se přihlásím za člena, musím jezdit na všechny akce?

Jakmile se stanete členem, je zcela na vás, kolika klubových akcí se rozhodnete zúčastnit.

Jak dlouho trvá schválení členství?

Přihlášku každého člena musí schválit statutární orgán – předseda spolku. Schválení proběhne v nejkratším možném termínu, většinou však ne déle než 3 pracovní dny.  

Jaký je členský příspěvek?

Členský příspěvek je stanoven výborem spolku pro rok 2020 na 100,- Kč ročně. Nezletilé děti neplatí žádné příspěvky, protože se ani nemohou samostatně stát členy spolku.

Je členský příspěvek jednorázový?

Členský příspěvek není jednorázový, ale roční, platí se tedy každý rok a jeho výše se může měnit.

Co hradím z členského příspěvku?

Klub Malibus, z.s., je nezisková organizace, která pořádá akce pouze pro své členy. Z členských poplatků je hrazena povinná režie organizace, jako je vedení účetnictví, správa webu, tisk materiálů a organizace akcí.

Do kdy mám zaplatit za akci, na kterou jsem se přihlásil(a)?

Akci je nezbytné zaplatit v souladu s platebními podmínkami uvedenými v mailu, který vám dorazí po uzávěrce přihlášek.

Jakým způsobem mohu platit poplatek za akci?

Akci lze platit pouze bezhotovostně, tj. bankovním převodem na základě platebních instrukcí uvedených v mailu při volbě platebního způsobu „bankovní převod“. Pro zrychlení připravujeme i možnost platby platební kartou přes platební bránu na webových stránkách klub.malibus.cz.