Thomann

Treppendorf Německo

Vážení Klubáci!

Tak to vypadá, že nikam zatím nepojedeme! Ale jakmile to jen trochu půjde, vypíšeme nové termíny a pokusíme se to dohnat. Využijte období, kdy máte více času a přihlašte se za člena!  Těšíme se na setkání s vámi co nejdříve!!! 

Klub Malibus pořádá pro své členy ve středu 13.5.2020 výlet do největšího evropského obchodu s hudebninami.

Zájezd je vhodný pro všechny muzikanty, zvukaře a další milovníky a příznivce hudby. Najdete zde vše, co se týká hudebních nástrojů, vybavení studií, osvětlovací a ozvučovací techniky. Sortiment zahrnuje nejžádanější značky, alternativní produkty za bezkonkurenční ceny a mnoho dalších nabídek pro hudebníky. Vše si lze osobně bez omezení vyzkoušet a pak koupit. Navíc si budete moci prohlédnout nejmodernější logistické centrum, do kterého se sami hned tak nepodíváte!

Program zájezdu

6:00Odjezd Kralovice (trasa pokračuje přes Plasy,
Kaznějov, Plzeň, Treppendorf)
9:15Treppendorf – snídaně v t.kitchen – potom
rozdělení na skupiny pro prohlídku
10:00Začátek prohlídky logistického centra Thomann
12:00Předpokládaný konec prohlídky a přesun
do t.kitchen na oběd
12:30Individuálně v Music Store
16:00Nakládání nákupů do autobusu a odjezd
19:30Předpokládaný návrat

Cena zájezdu – 590,-Kč/os.

V ceně zájezdu je kromě dopravy i komentovaná prohlídka výrobního oddělení firmy Thomann v češtině. V ceně není zahrnuto občerstvení v t.kitchen, které si každý platí sám. Pro odvoz vámi nakoupeného zboží je možné využít velké kufry našeho autobusu. V případě, kdy uvažujete o nákupu něčeho těžšího než 30kg, konzultujte s námi raději tuto možnost předem.

Uzávěrka závazných přihlášek na zájezd je 15.4.2020. Přihlaste se prosím co nejdříve na adrese klub.malibus.cz.

Po tomto termínu již nelze zaručit volné místo. Organizátor si vyhrazuje právo zájezd zrušit, pakliže se do uvedeného termínu nepřihlásí dostatečný počet zájemců. Další obchodní podmínky naleznete na webu klub.malibus.cz.