Muzeum čokolády Tábor

Vážení Klubáci!

Tak to vypadá, že nikam zatím nepojedeme! Ale jakmile to jen trochu půjde, vypíšeme nové termíny a pokusíme se to dohnat. Využijte období, kdy máte více času a přihlašte se za člena!  Těšíme se na setkání s vámi co nejdříve!!! 

Klub Malibus pořádá pro své členy v sobotu 25.4.2020 výlet do Muzea čokolády a marcipánu v jihočeském Táboře.

Vezměte děti nebo vnoučata a pojeďte na ČOKOVÝLET s nabitým programem! Těšit se můžete na prohlídku historického centra města Tábor s průvodcem, společný oběd, návštěvu muzea čokolády s výkladem o historii výroby čokolády, čokofontánu a další zážitky. Zájezd je vhodný pro všechny věkové kategorie!

Program zájezdu

8:00Odjezd Žihle (trasa pokračuje přes Plasy, Kaznějov, Plzeň)
11:00Tábor – oběd v restauraci Pintovka
12:30Začátek prohlídky historického centra s průvodcem
14:00Přesun do muzea čokolády
16:00Odjezd z Tábora
19:00Předpokládaný návrat do Žihle
Cena zájezdu – 625,-Kč/dospělý
Cena zájezdu – 485,-Kč/dítě do 120cm

V ceně zájezdu je kromě dopravy i komentovaná prohlídka historického centra města Tábor, návštěva unikátního muzea čokolády s průvodcem a možností ochutnat mléčnou čokoládu z čokofontány, do které si můžete namáčet připravené ovoce na špízu. Kdo bude chtít, může v kinosále shlédnout film o čokoládě, s dětmi lze vyrábět cukroví v čokodílně.

V muzeu je možné i posedět nad kávou, či čokoládou a zákusky. Oběd bude domluven a zajištěn jako společný s jednotným jídlem v nedaleké restauraci. (cena oběda není zahrnuta v ceně zájezdu.)

Uzávěrka závazných přihlášek na zájezd je z důvodu nezbytných rezervací už 22. 3. 2020. Přihlaste se prosím co nejdříve na adrese klub.malibus.cz.

Ihned po uzávěrce vám budou zaslány všechny informace mailem.

Organizátor si vyhrazuje právo zájezd zrušit, pakliže se do uvedeného termínu nepřihlásí dostatečný počet zájemců. Další obchodní podmínky naleznete na webu klub.malibus.cz.